Stylistka, która pomoże Ci odnaleźć się we własnej szafie

Stylistka, która pomoże Ci odnaleźć się we własnej szafie

Poszukiwania swojego stylu to długa droga. Warto mieć kogoś, kto doradzi w tej kwestii – świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług stylistki.

Jak znaleźć swój styl?

Odnalezienie własnego stylu to prawdziwa sztuka, która zajmuje lata i pociąga za sobą mnóstwo modowych eksperymentów. Jak znaleźć te trendy, elementy garderoby, które w szczególny sposób nam pasują? Przede wszystkim warto próbować – decydować się na różne fasony, kolory, kroje, co pozwoli nam zweryfikować w czym wyglądamy naprawdę dobrze. Ponadto, świetnie jest się inspirować – obserwować osoby, które zwracają naszą uwagę i sprawiają, że mamy głowę pełną pomysłów na swoje stylizacje. A w końcu, wybierając poszczególne elementy garderoby, dobrze jest poszukiwać ubrań i dodatków wysokiej jakości – niskiej jakości odzież sama w sobie nie prezentuje się często dobrze i nie pozwala ocenić jak się w czymś czujemy. W swoich poszukiwaniach stylu warto skorzystać z pomocy stylistki, która podpowie nam wiele rozwiązań. Żeby znaleźć prawdziwą specjalistkę, wyszukać można hasło takie jak „stylistka Kraków” i umówić jedną z kilku usług.

W czym może pomóc stylistka?

Jak może nam pomóc stylistka? Przede wszystkim, przeprowadzić może ona analizę kolorystyczną, która pozwoli nam uświadomić sobie w jakich paletach kolorów prezentujemy się najlepiej – barwy mogą podkreślać typ urody, dodawać nam witalności, podbijać kolor tęczówek. Ponadto, stylistka taka jak Dorota Leszek, wybierze się też z nami na zakupy – w zależności od naszych preferencji online lub stacjonarnie i pomoże nam znaleźć te elementy, które będą świetnie wyglądać (a o których sami często nawet nie pomyślelibyśmy). Stylistka może też dokonać przeglądu naszej szafy, przygotować dla nas kalendarz outfitów, spośród ubrań, które posiadamy wybrać prawdziwe perełki i pomóc nam uporać się z wiecznym problemem „nie mam co na siebie włożyć”. Pozwoli nam to odetchnąć z ulgą i skomponować kompletną szafę, w której znajdziemy outfity na każdą okazję i porę roku. Takie rozwiązanie sprawić może, że nasz styl wyklaruje się szybciej niż myślimy i przyszłe zakupy modowe staną się bardzo łatwe. Zamiast wybierać rzeczy, które szybko tracą w naszych oczach, zaczniemy inwestować w odzież na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 3 =